Author: n***6
Date:
Review: easy to wear and very soft
Màu sắc: SNatural
Price: 377.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 60 g |
| Chiều dài | 7.62 cm |
| Đầu | 55-60 cm |
| SKU | sb2410103127255391 |
Author: n***6
Date:
Review: easy to wear and very soft
Màu sắc: SNatural
Author: 2***9
Date:
Review: It is very nice and beautiful, easy to wear
Màu sắc: SNatural
Author: t***1
Date:
Review: I do not regret this purchase at all it's worth every penny. The quality is top-notch, and the price is incredibly reasonable for everything it offers. If you're in the market for a reliable and stylish smartwatch, I can wholeheartedly recommend getting the item. You won't be disappointed!
Màu sắc: SNatural
Author: k***1
Date:
Review: Value for money: love it❤️
Màu sắc: SNatural
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm